Ana Karakterin Gücünü Sakladığı 5 Anime!

1- Rokudenashi Majutsu Koushi to Akashic Records!


Türler: Aksiyon-Büyü-Fantastik-Okul

Konu: Kahramanımız Sistine büyü sanatları hakkında kendisini geliştirmek ve bunun yanı sıra Gökyüzü Kalesi'nin esrarengiz sırlarını açığa çıkarmak için büyü akademisine katılır. En sevdiği öğretmeninin emekliye ayrılmasının ardından yeni öğretmen açığını kapatan Glenn ise uyuşuk ve görünüşe göre beceriksiz bir öğretmendir. Fakat nasıl oldu da Glenn gibi bir öğretmen akademinin en iyi büyücüsü tarafından titizlikle seçilmiş olabilir?

Kişisel Görüş: İzlenebilecek çerezlik animelerden . Zamanınız varsa açın izleyin.

2- Classroom of the Elite


Türler: Dram-Okul-Psikoloji

Konu:: Kōdo Ikusei Lisesi, ayrıcalıklarla dolu bir okuldur. Bu okulda giyim, kuşam, saç tarzı, takılar vb... gibi konuların bir önemi yoktur. Her şey sizin yaratıcılığınıza bırakılmıştır. Ülkedeki en gelişmiş tesislere sahip olan Ikusei Lisesi'nin öğrencileri, üniversiteye girme ya da iş bulma konusunda neredeyse hiçbir zaman sıkıntı çekmemektedir. Kısacası bu lise tam da hayallerinizdeki gibidir. Tek bir farkla. Bu ayrıcalıklardan yalnızca en üstün öğrenciler faydalanmaktadır.rnKahramanımız Kiyotaka Ayanokōji da bu liseye kayıt olmak için başvuranlar arasındadır. Fakat dikkatsizliği yüzünden başarısız olarak "çöplerin sınıfı" olarak adlandırılan D sınıfına atılır. Ne var ki burada tanıştığı Suzune Horikita, Kikyō Kushida ve diğer iki öğrenciyle beraber Kiyotaka’nın durumu da yavaşça değişmeye başlayacaktır.

Kişisel Görüş: Kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum.

3Chrome shelled regios


Türler: Aksiyon - Bilim Kurgu- Macera - Fantastik- Okul

Konu : Uzak bir gelecekte, kirletilmiş ve değişime uğramış dünya, büyük tahribata yol açan ve ‘filth monsters’ diye adlandırılan canavarlar tarafından istila edilmiştir. İnsanlık kendini geriye çekip, ‘Regios’ adı verilen hareket edebilen şehirlerde yaşamak zorunda kalmıştır. Layfon Alseif adındaki gizemli ve yetenekli bir dövüşçü Zuellni adındaki akademi şehrine gelir ve 17. askeri birliğin lideri olan Nina Antalk tarafından kısa bir süre içinde yeteneği keşfedilir.Sonrasında şüphe ve sorularla dolu bir şekilde ekibine katılır, artık kendisini nasıl bir geleceğin beklediğini bilmemektedir ve yeni takım arkadaşlarıyla şehrin ve zehirlenmiş bir dünyanın tehlikeleriyle karşı karşıyadır.

Kişisel Görüş : İzlenebilir güzel animelerden ama öyle muazzam derecede sarmadı beni.

4- Quan Zhi Gao Shou


Türler:Aksiyon-Komedi-Macera-Oyun

Konu: Glory online popüler bir çoklu oyuncu barındıran bir online oyundur. Oyun içinde Ye Xiu, uzman ve bunun yanı sıra bir ileriki kademe oyuncu olarak bilinmektedir. Bir takım olaylar sonucunda istemeden profesyonel takım ekibinden çıkarılır. Ye Xiu profesyonel oyuncu arenasından atıldıktan sonra bir internet kafede yönetici olarak çalışmaya başlar. Glory'nin oyuncular için yeni sunucusu açıldığında kahramanımız kendisini bir kez daha online oyun dünyasına atar. On yıllık oyun deneyimi bulunan kahramanımız geride bıraktığı geçmişinin üzerine sünger çekerek kendi özel yapım silahı ile zirveye dönüş yolculuğuna adım atar. 

Not: Çince bir anime.

Kişisel görüş: Kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum. Uçun izleyin.

5- Saiki Kusuo no Psi-nan

Türler: Doğaüstü Güçler-Komedi-Okul-Shounen

Konu: Kahramanımız Saiki Kusuo telekinezi, telepati ve bunların yanında daha bir çok süper güç sahibidir. Her ne kadar göze çok güzel gözüksede kahramanımız Saiki Kusuo için süper güçler çokta artı özellik katan şeyler değil. Kahramanımız Saiki Kusuo bu sinir bozucu süper güçlerine rağmen sıradan bir hayat sürmeye çalışmaktadır.

Kişisel Görüş: Boş zamanınız varsa izleyin güzel çerezlik bir komedi animesi.

Bunun gibi bir çok öneri almak için discord kanalımıza gelmeyi unutmayın! Tıklayarak discord sunucumuza katılabilirsiniz. Şimdiden İyi Seyirler!

Sağlıcakla kalın ! 

Hasan1504